Antalya Cafe Koltuk Yıkama

Cafe Koltuğu Yıkama

Gün içinde birçok insan sirkülasyonuna maruz kalan ve kullanılan kafe koltukları ve sandalyeleri hızla kirlenirler. Bu kirlenmeye maruz kalma sadece insanların oturup kalkmasıyla değil, aynı zamanda yiyecek ve içeceklerin de döşemelere bulaşmasıyla, dökülmesiyle gerçekleşir. Her ne kadar yüzeysel temizlik yapılsa da, zaman içinde kirler belirgin hale gelerek, döşemelerde renk bozulmaları yaşanarak kötü bir görsellik oluştururlar.
 
 Yerinde Temizlik Hizmetlerinde Öncü Kuruluş
 
 2009 yılından bugüne kadar cafe koltuğu yıkama konusunda çalışan firmamız Ak Koltuk Yıkama, döşemelerin Resimtemizlenmesi ve kalıntılardan kurtulması konusunda profesyonel hizmet vermektedir. Kafe koltuklarını yerinde yıkayarak tekrar kullanıma hatır hale getirilmesini sağlıyoruz. Ancak bu yıkama işlemini mesai saatleri dışında gerçekleştiriyoruz. Çünkü kafeler hafta içinde ve sonunda sürekli açık olan ve müşterilerine hizmet veren işletmelerdir. Personelimiz kafenin kapanma saati sonrasında veya hafta için veya sonu tatil gününde gelerek yıkama işlemini yapmaktadır. Temizlik işlemlerinden sonra kimyasal kalıntılarından arındırılan koltuklar, çevre dostu deterjanlarla güvenli ve hijyenik bir şekilde temizlenmektedir. Kullanılan ürünlerin hepsi ıslak ve kuru temizleme teknolojine uygun ürünlerdir.
 
 Koltuk Leke ve Kirlerine Etkin Çözümler
 
 Koltuklar sadece kafelerde değil, evlerde, otel ve restoranlarda, yazlıklarda ve hastanelerde iç mekanın en önemli dekoratif parçasıdır. Koltuklar ve sandalyeler firmamızca temizlendikten sonra güzelliğini, rengini ve konforunu bulunduğu ortama daha iyi yansıtır. Derinlemesine yapmış olduğumuz temizlik ile koltukların ömrünü uzatmakla kalınmaz, aynı zamanda lekeler, hoş olmayan kirler ve mikroplardan arındırılır. Kumaşlar bulundukları ortamın tozlarını toplar ve zamanla kirler kumaşlara yapışır. Lekeler daha belirgin hale gelir. Koltuk yıkama servisimizin personeli yeni teknolojik makine ve ekipmanlarla mobilyalara zarar vermeden, kumaşın rengini soldurmadan ilk günkü parlaklığına ve kalitesine yeniden kavuşturur. Çünkü bilinçsiz yapılan ve sadece yüzey sürtmeyle yapılan temizliklerde koltukların kumaşlarına zarar verilmekte ve renkleri solmaktadır. Koltuklarınız için en iyi temizleme yöntemlerini kullanarak, evinizin ve ofisinizin tertemiz olmasını sağlıyoruz.
 
 ResimDöşemeler İçin Güvenli Kimyasallar
 
 Firmamız temizlik ürünlerinin tamamı kaliteli ve çevre dostu ürünlerden oluşmaktadır. Evde ve ofiste çalışanlar kimyasal kokusundan veya temasından dolayı zarar görmez. Koltuklar için özel formüle edilmiş temizlik setleri kullanılmaktadır. Koltukların kumaş ve derileri için güvenlidir, kafe koltuk yıkama işlemlerimiz koltuklarda hasara neden olmaz. Temizlik personelimiz koltuk temizliği için gerekli tüm sistem ve ekipmanla birlikte gelerek en kısa zamanda temizlik işlemini tamamlayacaktır. Kumaş kirleri, lekeleri ve tozları etkili şekilde çıkaran kuru şampuan kapsülleri ile temizlenir. Hızlı kuruma sağlayarak yeniden kullanıma hazır hale getirilir.
 

2456

Yıkama Hizmeti

146

Kurumsal Müşteri

853

Bireysel Müşteri

2381

Olumlu Geri Dönüş

Çalışma Politikamız

Koltuklar Temizlenmeden önce

Koltuk ve yatağa uygun temizlik malzemeleri seçilir ve ön hazırlık yapılır.

Koltuklar Temizlenirken

Detaylı olarak her alanı makine ile temizleyip tüm lekelerin çıkması için müdahale edilir.

Koltuklar Temizlendikten Sonra

Koltuk ve Yataklarınız temizlendikten sonra asla geri kusma sorunu olmaz.

Çorba için :) bo diyet çorba sitesi diğeri ise Bo diyet çorba bo diyet çorba kullananlar girebilirsiniz.