Antalya Çekyat Kanepe Yıkama

Çekyat Kanepe Yıkama

Profesyonel Çekyat Yıkama
 
 2009 yılından bu yana hizmet veren firmamız Antalya çekyat kanepe yıkama denildiği zaman ilk akla gelen firmalar arasında yer almaktadır. Kurulduğu günden bugüne kendini geliştiren, değişen teknolojiye göre kendini devamlı yenileyen Akay Antalya Koltuk yıkama firmamız müşterilerine benzersiz hizmet sunmaktadır. Alanında tecrübeli çalışanlara sahip olan firmamız Antalya yatak yıkama, koltuk yıkama ve bu gibi ev eşyalarının profesyonel yıkanması konusunda son derece tecrübelidir.
 
 Yerinde Yıkama
 
 Firmamız yerinde çekyat kanepe yıkama hizmeti ile oldukça ilgi görmektedir. Firma çalışanlarımız bir telefonunuz ile evinize kadar gelerek istediğiniz çekyat, kanepe, L koltuk ve bu gibi ürünlerinizi en kaliteli ve eşyalarınıza hiçbir şekilde zarar vermeyen deterjanı kullanarak usta eller ile yıkamaktadır. Firma çalışanlarımız yıkama işlemini büyük bir ustalıkla yaptıktan sonra kurulama işlemine geçmektedir. Tüm yıkama işlemi çekyat takımının tamamı için toplamda 45 dakika ile 1 saat arasında sürmektedir. Bu işlemin ardından eşyalarınız olabilecek en az ıslaklık seviyesinde size bırakılmakta ve eşyanın türüne, yapısına göre 8 ile 12 saat arasında bir süre içerisinde kurumaktadır. Usta çalışanlarımız sayesinde eşyalarınız zarar görmeden temizlenmektedir. 
 
 Elle Silme ve Profesyonel Yıkama Arasındaki Farklar
 
 ResimBazı kadınlar evde çekyatlarını kendileri elle silmek isteyebilir ve böyle daha temiz olduğunu düşünebilir. Ancak elle çekyatı silmek ile profesyonel bir firmadan yardım almak arasında çok fark vardır. Öncelikle elle silinen çekyatta yalnızca çekyatın üst kısmı silinmekte ve üst kısmındaki görünen kirler temizlenir iken; iç kısmı için temizlenme işlemi gerçekleşmemektedir. Yani çekyatın içerisine işleyen kirler temizlenmemektedir. Profesyonel temizleme de ise çekyatın içine işleyen, görünmeyen ve elle silindiği zaman çıkması imkansız olan kirler temizlenmektedir.
 
  Elle silme ile profesyonel yıkama arasındaki diğer fark ise kuruma aşamasıdır. Elle silinen çekyat profesyonel silmeye göre daha geç kurumaktadır. Çekyatların kuruması bir günü geçmekte hatta bazen çekyatlar iki günde ancak istenen şekilde kurumaktadır. Bu da çekyatları iki gün kullanamamak demektir. Antalya Profesyonel temizleme de ise çekyatların kuruma süresi bir günden daha kısa sürededir. Bu da çekyatların yıkama işleminden kısa süre sonra kullanabilme imkanı tanımaktadır.

2456

Yıkama Hizmeti

146

Kurumsal Müşteri

853

Bireysel Müşteri

2381

Olumlu Geri Dönüş

Çalışma Politikamız

Koltuklar Temizlenmeden önce

Koltuk ve yatağa uygun temizlik malzemeleri seçilir ve ön hazırlık yapılır.

Koltuklar Temizlenirken

Detaylı olarak her alanı makine ile temizleyip tüm lekelerin çıkması için müdahale edilir.

Koltuklar Temizlendikten Sonra

Koltuk ve Yataklarınız temizlendikten sonra asla geri kusma sorunu olmaz.

Çorba için :) bo diyet çorba sitesi diğeri ise Bo diyet çorba bo diyet çorba kullananlar girebilirsiniz.