Antalya Oturma Grubu Yıkama

Antalya Oturma grubu Yıkama Firması
 
 Akay Oturma grubu Yıkama firması olarak 2009 yılından beri Antalya'da hizmet veriyoruz. Yerinde koltuk takımı yıkama hizmetini alanında uzman, tecrübeli ekip elemanlarımızla birlikte yapıyoruz. Yıllardan beri Antalyalılara hizmet vermenin onur ve gururunu yaşıyoruz. Tecrübeli ekibimiz ile birlikte yaptığımız yerinde koltuk takımı yıkama hizmeti ile müşteri memnuniyetini hedefliyoruz. Firmamız yıkama hizmetini adresinize gelerek yapmaktadır. Yıkama hizmeti sırasında yıpranmalara karşı güvence veriyoruz.
 Resim
  Ürünleriniz bizim teminatımız altındadır. Kullanmış olduğumuz deterjanlar, yıkama makinelerimiz ve çalışanlarımız ile en kalitelisini hedefliyoruz. Bu durumlara dayanarak ise müşterilerimize rahatlıkla güvence sunabiliyoruz. Kullandığımız deterjan kalitesi sayesinde koltuklarınız ilk günkü gibi temiz olmasının yanı sıra mis gibi de kokacaktır. Oturma grubu yıkama ücreti ise yıkamadan sonra talep edilmektedir. Firmamız müşterilerinin memnuniyetini görmeyi hedeflerinde ilk sıraya alıyor. 
 
 Hizmet Detayları
 
 Çalışma politikamız içinde 10 yıllık tecrübemizin verdiği güveni barındırıyoruz. Personellerimiz deneyimli olup, leke çıkarma konusunda üstün kalite sunmaktadırlar. Koltuklarınıza yerleşmiş olan lekelerin çıkmayacağına dair endişeliyseniz doğru adrestesiniz. Öncelikle doğru temizlik metotları, doğru teknolojik araçlar ve hizmet içi eğitimlerden geçmiş personel sayesinde koltuklarınızda hiçbir leke kalmayacaktır. Hızlı ve pratik temizliği gözlerinizin önüne getirecektir.
 
Resim Makinelerimiz Alman teknolojisi ile üretilmiştir. Parça temini ise yine Alman teknoloji standartlarına göre yapılmaktadır. Bu sebeple kaliteli yıkama ve leke çıkarma gücüne sahiptir. Ekstra bir performans harcamadan ve koltuklara zarar vermeden lekeleri kolayca çıkarmak mümkün. Firmamız Antalya Oturma grubu yıkama olarak öncelikle hijyene önem veriyoruz. Bu sebeple deterjanlar üstün kalite temizlik sağladığı gibi daha organik ve doğal ürünlerden oluşmaktadır. Buna dayanarak temizliğin ve hijyenin garantisini size rahatlıkla sunabiliyoruz. 
 
 Hizmet Talebi ve Fiyat Teklifi
 
 Kaliteli hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz bizimle iletişime geçin. Güvenli ve garantili temizlik isteyenlerin tek adresi olan Oturma grubu Yıkama Firması olarak sizlere hizmet vermekten gurur duyarız. Bizimle iletişime geçmek isterseniz web sitemiz üzerinde bulunan hizmet talep formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Hizmet talep formuna isim, soy isim, e posta adresi ve almak istediğiniz bilgileri doldurduktan sonra teklif alabilirsiniz. Aldığınız teklife göre iletişim numaramızı arayarak randevu oluşturabilirsiniz. 
 

2456

Yıkama Hizmeti

146

Kurumsal Müşteri

853

Bireysel Müşteri

2381

Olumlu Geri Dönüş

Çalışma Politikamız

Koltuklar Temizlenmeden önce

Koltuk ve yatağa uygun temizlik malzemeleri seçilir ve ön hazırlık yapılır.

Koltuklar Temizlenirken

Detaylı olarak her alanı makine ile temizleyip tüm lekelerin çıkması için müdahale edilir.

Koltuklar Temizlendikten Sonra

Koltuk ve Yataklarınız temizlendikten sonra asla geri kusma sorunu olmaz.

Çorba için :) bo diyet çorba sitesi diğeri ise Bo diyet çorba bo diyet çorba kullananlar girebilirsiniz.