Berjer Yıkama


Antalya Berjer Yıkama
 
 Akay Antalya Koltuk Yıkama firması Antalya’ da 10 yıllık bir geçmişiyle Antalya Berjer yıkama sınıfında  faaliyet göstermekte ve yerinde berjer, sandalye koltuk yıkamalarına devam etmektedir. Tüm berjer çeşitlerinin yıkanması temizliğini sürdüren bir firmadır. Akay koltuk yıkama işini itina ile yaparak kişilerin özverilerine dikkat eden bir hizmet sunar. Her evin kendine özgü tasarımı ve sandalye mutfak uyumu içinde yapılan yapısal ruhu vardır. Buy uyumun devamlılığı onların bakımı ve onlara olan ilgi alaka ile ilintilidir. Sandalye ve masaların temizleme ve bakım yönünden kontrole ihtiyacı vardır. Tüm bu temizleme ve kurulama işlemlerinin yapıldığı firma bu alanda fark oluşturmaktadır. Sandalyelerin çeşitliliği ve model olarak farklılıkları yıkama olarak ta ayrılarak yıkama fabrikaların da yıkanmaktadır.
 
Akay Antalya Koltuk Yıkamanın Kalitesi
 
 ResimAvrupa’da ki yapmış olduğu hizmetlerin kalitesini Antalya da devam ettiren firma Alman disiplini ile işine konsantre olarak ileri seviyededir. Uzman kadrosuyla yaptığı işçilikler ve yerinde sandalye yıkama yaptığı temizleme işlemlerinde oldukça başarılı durumda. Sağlık açısından herhangi bir olumsuz yıkama koşulları oluşturmayan firma evlerde, iş yerlerinde ve işletmelerde tecrübeli elamanlarıyla hizmet vermektedir. Kendi alanında uzmanlığını kazanmış olan firma Alman temizleme malzemeleri ve ekipmanları ile de kalitesini artırmıştır. Koltuk yıkama ve yataklar için özel şampuanlar kullanan itinalı olarak koltuk ve yatak yıkaması da yapar konumundadır.
 
 Berjer Yıkama Aşamaları
 
 Ferah ve temiz bir ev ortamı için Berjer, sandalye, koltuk ve hatta yatakların bile yıkanması hijyenik açıdan bir ihtiyaçtır. Koltuk ve sandalyenin içine işlemiş olan kötü kokulardan kurtulmanın tek adresi akay koltuk yıkamadır. Tozlu olan yüzey vakumla çekilir. Koltuk döşeme yıkaması yapılırken özel şampuanla ıslanan bölge derinlemesine silinerek kir ve lekelerin çıkması sağlanır. Daha sonra da vakum ile çekilir. Bol su ile durulanan sandalye ve koltuklar vakumla tekrar çekilerek kurutulur. Sandalyelerin yıkanmak için teslim alındıktan sonra sorumluluk alan firma onları muhafaza etmede de ayrı bir kalitenin oluşmasına neden olmaktadır. Sandalye yıkamacıların bu konuda kusursuz olmaları sandalye yıkatacak insanlara da güven aşılamaktadır. Sandalyeler özel yıkama fonksiyonların uygulandığı teknolojik ile yıkandıktan sonra kurutulur ve paketleme işlemi yapıldıktan sonra müşteriye teslimatı yapılır. 
 

2456

Yıkama Hizmeti

146

Kurumsal Müşteri

853

Bireysel Müşteri

2381

Olumlu Geri Dönüş

Çalışma Politikamız

Koltuklar Temizlenmeden önce

Koltuk ve yatağa uygun temizlik malzemeleri seçilir ve ön hazırlık yapılır.

Koltuklar Temizlenirken

Detaylı olarak her alanı makine ile temizleyip tüm lekelerin çıkması için müdahale edilir.

Koltuklar Temizlendikten Sonra

Koltuk ve Yataklarınız temizlendikten sonra asla geri kusma sorunu olmaz.

Çorba için :) bo diyet çorba sitesi diğeri ise Bo diyet çorba bo diyet çorba kullananlar girebilirsiniz.